Постачання
електроенергії

ТОВ «ЦЕНТРЕНЕРГОЗБУТ» – Ваш надійний постачальник електричної енергії та природного газу по всій території України. Наша компанія є активним учасником ринку електроенергії та здійснює закупівлю енергоресурсу безпосередньо у її виробників.

Ми вже реалізували більше ніж 7 000 000 000 кВт/год електроенергії з моменту заснування компанії і кожного дня збільшуємо це значення. Основна задача наших спеціалістів – забезпечити індивідуальний підхід до потреб Вашого підприємства і підібрати комфортні умови для співпраці.

ЧОМУ САМЕ МИ
icon

Найвигідніші тарифи

Ми враховуємо Ваш обсяг постачання, а тому пропонуємо найнижчі тарифи на електроенергію.

icon

Гнучка система оплати

Ми можемо запропонувати Вам розділити платежі залежно від Ваших потреб.

icon

Індивідуальний підхід

Перш ніж почати співпрацю, ми ретельно підбираємо такі умови поставки, які Вас найбільше влаштують. Ми завжди на зв'язку.

icon

Відсутність штрафів

Витрачайте стільки електроенергії, скільки вам необхідно. Ми будемо піклуватись про безперервність вашого робочого процесу.

icon

Електронний документообіг

Більшість документів зберігаються в електронному вигляді. Адже це зручно та економить ваш час.

icon

Можливість корегування графіка

Щоб наблизитись до фактичного обсягу спожитої електроенергії, ми пропонуємо Вам гнучку с-му корегування графіків споживання.

ПОРАХУВАТИ ТАРИФ

Щоб надати Вам актуальну інформацію щодо ціни на електроенергію для Вашого підприємства – заповніть, будь ласка, нижченаведену форму.

Центр прийому споживачів:

Україна, м. Черкаси, б-р Шевченка 208, 3 поверх

+38(067)670-25-76

centrenergozbut@ukr.net